Helyitermékek Nyíregyháza

Kedves Érdeklődő!

Az Omnis Alapítvàny kreatív és lelkes fogyatékkal élő, valamint pszichiátriai beteg munkavállalói állal készített újabb és újabb ajtódíszekkel, koszorúkkal készülnek a közelgő meghitt ünnepekre!

Amennyiben mindenszentek közeledtével sírdísz vásárlásával egyben támogatni szeretné a rászoruló emberek, fogyatékkal élő és pszichiátriai beteg személyek ellátását, fejlesztését és foglalkoztatását, válassza az Omnis Alapítvány által értékesített műkoszorúkat! A befolyt összeget az alapítvány az általa fenntartott két telephely fogyatékkal élő és pszichiátriai beteg ellátottjai ellátására, gondozására és fejlesztésére fordítja! Köszönjük!

Teljes áras katalógus letöltése Ár nélküli katalógus letöltése

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza