2022. szeptember 15-én egy fantasztikus gazdatúra keretében meglátogathattuk Kerekréti István Méhészetét.

István egy csodálatos előadás keretében mutatta be az érdeklődők számára a méhészet csínyját-bínyját, valamint a méhészet arany és árnyoldalát is. Átélhettük, hogy István honnan jutott ideáig. Mi is az ő sikerének a kulcsa?!
István a méhecskéiről úgy mesél, mint ahogy gyermekeinek Szabó Gyula bácsi mondja a magyar népmeséket. István ezeket a parányi élőlényeket hatalmas szeretettel veszi körbe, amelyet ők meg is éreznek ám, és meg is hálálják ezt az önzetlen szeretetet.
Mielőtt a méhesbe beléptünk volna a megfelelő óvintézkedések betartása mellett, egy nagyon édes-mézes mézkostólónak is részesei lehettünk.

Hálás szívvel mondunk köszönetet a vendéglátásért és a vendégszeretetért.

A rendezvényen készült fotók a képgaléria menüpontban, előadás anyaga, valamint a Méhek világnapja alkalmából íródott mese megtalálható honlapunkon: