Helyitermékek Nyíregyháza

A budapesti székhelyű Három Királyfi Három Királylány Mozgalom jelenlegi és egykori önkéntes koordinátorai újabb helyi kincset találtak Nyíregyházán. A Paco Magtár, mely Nyíregyházán a Búza utcán található, egy olyan bolt, ahol az egészséges életmódhoz, egészséges és minőségi alapanyagokat találunk. Na és még valami pluszt is... Szeretetet?, Odafigyelést?, Kedvességet?, Lendületet? Olyan hasznos információkat, melyek a hagyományainkat ápolják és értékeinket őrzik? Igen... A bolt szellemisége és célja közösségépítő, oktató - nevelő hatású, óvják és tisztelik az emberi és tárgyi értékeket. Különleges gyereksarokkal rendelkezik, ahol a kicsik játszva ismerkedhetnek egyes élelmiszer alapanyagok milyenségével, formájával, ízével. A felnőttek számára is egy informatív hely, újra találkozhatunk lassan elfeledett tárgyakkal. Picit nagymamáink szeretetét tárja elénk.

A mozgalom céljait képviselve a magtár teljes mértékben megérdemli a minősítést és büszkén viselheti a családbarát logót, mely a mai naptól a bejárati ajtójukon díszeleg. Mi nyíregyháziak pedig büszkék lehetünk arra, hogy ismét van egy olyan hely, ahol a kötelező szolgáltatásokon túl valami mást is kaphatunk és gazdagabban távozhatunk a helyről.

Ide valóban érdemes gyerekkel betérni.

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

TECHNOLÓGIAI TRANSZFER KÖZPONT
4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 14.

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza