kattints a nagyobb képért

Kéthetenként Sóstói Pikniket tartunk a Múzeumfaluban. Helyi termelők vására, élő porták kézműves tevékenységekkel és sok finomság várja vendégeinket.

Június utolsó hétvégéjén is kedvezményes belépővel várjuk vendégeinket a Sóstói Múzeumfaluba. Szombaton és vasárnap is újabb kedvezménnyel kedveskedünk: a KITŰNŐ BIZONYÍTVÁNYT bemutató diákok számára ezeken a napokon INGYENES a Múzeumfalu látogatása!!!

Mindkét napon FALUSI SZAGOK ÉS AROMÁK felfedező túrára invitáljuk látogatóinkat, akik az 5 pecsét begyűjtését követően egy-egy kemencés kakaós csigát kaphatnak jutalmul!

FIGYELEM! FIGYELEM!
SZOMBATON 11 órakor a Burattinó Bábszínház Vitéz László kalandjaira invitál minden érdeklődőt!

ÍZVILÁGÁT tekintve a június 27-28.-i napokon NYÍRSÉGI kelt kalácsok készülnek anarcsi kemencénkben!
Érdemes lesz egy kóstolóra betérni!