Helyitermékek Nyíregyháza

A Wall Art Artisan innovatív, canvas hatású falfólia, textúrált felülettel, laminálás nélkül is attraktív faldekorációt eredményez, élénk, intenzív színekkel. Magas opacitásának köszönthetően az átfedések sem jelentenek problémát, a MetaScape légcsatornás ragasztórendszer segít a könnyű felhelyezhetőségben, és egyszerűsíti a telepítést. Örömmel ajánljuk üzletek, éttermek, szállodák, otthonok exkluzív falfelületeinek kialakításához, egyedivé tételéhez.

Termékjellemzők:

  • strukturált, tapéta hatású anyag
  • könnyen felhelyezhető
  • nagyon jó fedőképesség, könnyű illeszthetőség
  • permanens, légcsatornás öntapadós ragasztás
  • EN 13823 és EN 11925-2 tűzvédelmi tanúsítványokkal

Remélem termékünk felkeltette érdeklődését, természetesen ezzel együtt állunk rendelkezésükre, bármely a portfóliónkban szereplő nyomdai termék kapcsán (névjegy, szórólap, termék és árcímke, üzlet-, autó-dekoráció).

Márton Gergő
+36-30-90-72-72-4
m.gergo@martonprint.hu
www.martonprint.hu

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

TECHNOLÓGIAI TRANSZFER KÖZPONT
4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 14.

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza