Helyitermékek Nyíregyháza

A Kormány a veszélyhelyzettel összefüggő intézkedések keretében megalkotta a veszélyhelyzet idején történő csökkentett munkaidős foglalkoztatásnak a Gazdaságvédelmi Akcióterv keretében történő támogatásáról szóló 105/2020. (IV.10.) Korm. rendeletet, valamint a kutató-fejlesztő tevékenységet végző munkavállalók veszélyhelyzet idején megvalósuló foglalkoztatásának a Gazdaságvédelmi Akcióterv keretében történő támogatásáról szóló 103/2020. (IV.10.) Korm. rendeletet.

A csökkentett munkaidős foglalkoztatás támogatás iránti kérelemmel kapcsolatos további információk az alábbi linken érhetők el:

https://nfsz.munka.hu/cikk/601/

Az ehhez kapcsolódó tájékoztató letöltése PDF-ben

A kutatási, fejlesztési és innovációs (KFI) szektor magasan képzett munkavállalóinak bértámogatásával kapcsolatos további információk az alábbi linken érhetők el:

https://nfsz.munka.hu/cikk/600/

Az ehhez kapcsolódó tájékoztató letöltése PDF-ben

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza