Helyitermékek Nyíregyháza

Igencsak megnövekedett az igény az utóbbi időben az arcmaszkok iránt, ezért az alapvetően kutyás témájú vállalkozás most már más témákban is készít maszkokat. Ezért arra gondoltunk, hogy a helyi vállalkozások számára is megnyitjuk a lehetőséget a rendelésre (a készlet erejéig) , hiszen akik kinyithatnak vagy dolgozhatnak, azoknak is gyakran elkerülhetetlen a maszk viselése, a céges termékek pedig mindig jó brand építők. Logóval ellátott maszkot akár 1db-tól is lehet rendelni, de a kataszter tagjainak már 5db-tól kedvezményt kínálunk!

Tulajdonságok:

  • 1990 Ft
  • Kétrétegű, fehér
  • Méret: 21x17cm
  • Méret: nagy méret, inkább férfi
  • Anyag: kevertszálas pamut+gumi
  • Minta nagysága: kb. 8cm átmérőjű
  • Mosható, vasalható (kivéve a gumis rész)

Ezek nem orvosi segédeszközök, dizájn maszknak minősülnek. A virustól nem tudnak önmagában megvédeni, de segítséget nyújtanak abban, hogy ne nyúljunk önkéntelenül az arcunkhoz, valamint csökkenti a tüsszentéssel, köhögéssel távozó cseppek terjedését.

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

TECHNOLÓGIAI TRANSZFER KÖZPONT
4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 14.

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza