Helyitermékek Nyíregyháza

A koronavírus terjedésének megelőzése, azaz az árusok és vásárlók közötti biztonságos távolság betartása érdekében a Búza téri Piaccsarnokban és a külső területen maximalizáltuk az árusításra alkalmas asztalok számát.

A tavasz a Piaccsarnok életében a legszínesebb évszak. Ilyenkor van a legszélesebb zöldség, gyümölcs, virág és palánta választék. 
Annak érdekében, hogy mind az árusok, mind a vásárlók igényeit kielégítsük, ezért a Búza téri Piaccsarnok előtti területen palántavásárt hirdetünk 40 db „kecskelábú” asztal kihelyezésével. A palántavásár április 21. napjától 06:00 óra és 15:00 óra között várja a vásárlókat, a palántaszezon végéig. VIGYÁZZUNK EGYMÁSRA!

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza