Helyi termékek és szolgáltatások elektronikus kataszterének kialakítása

Adatlap helyi termelők és szolgáltatók számára

Az elektronikus kataszter a „Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum” című, TOP-6.8.2-15-NY1-2016-00001 azonosítószámú projekt megvalósítás keretében kerül kialakításra. Az adatbázisban való megjelenés a térség minden helyi termelője, gazdasága, szolgáltatója számára térítésmentesen vehető igénybe. Kérjük, a kérdések közül azokra válaszoljon, amelyek az Ön esetében relevánsak! Amennyiben bármilyen kérdése felmerül az adatlap kitöltésével vagy a helyi termék kataszterrel kapcsolatban, keresse kollégánkat az alábbi elérhetőségei bármelyikén:

Ligetfalvi-Komiszár Eszter; helyi termék- és szolgáltatásfejlesztési koordinátor
telefonszám: 06-20/3922-067, e-mail cím: helyitermek@nyiregyhaza.hu

Az adatlap online is kitölthető az alábbi linken:

Későbbi csatlakozási szándékával kapcsolatban kérjük keresse kollégánkat a fenti elérhetőségek egyikén.

Felhívjuk figyelmét, hogy az Ön által megadott információk a kitöltött verziónak megfelelően kerülnek be a kataszterbe!

Hozzájáruló nyilatkozat

Az „Adatlap helyi termelők és szolgáltatók számára” kitöltésével hozzájárulok, hogy a „Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum” című, TOP-6.8.2-15-NY1-2016-00001 azonosítószámú projekt megvalósítás keretében az adataimat és az általam megadott információkat az adatvédelmi szabályoknak megfelelően kezeljék, azokat tárolják, a helyi termékek népszerűsítése érdekében megjelentessék, pl. a www.nyiregyhazipaktum.hu oldalon. Egyben nyilatkozom arról, hogy az általam megadott adatok és információk a valóságnak megfelelnek, a bemutatkozásban feltüntetett termékekkel, márkanévvel, fotóval saját jogon rendelkezem.

A *-al jelölt kérdések kitöltése kötelező!