Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Balázsi Gyuláné E.V.

photo_imoralogo
Névjegy
Térkép
Bemutatkozás

Balázsi Gyuláné E.V.,

 • Bemutatkozás

  Kedves Látogatók!

  IMORA fantázianevű kézműves termékeimet kemecsei műhelyemben gyártom. Praktikus, letisztult stílusú vagy természeti motívumokat ábrázoló, 3D-s hímzéssel ellátott táskákat, ajándéktárgyakat, használati tárgyakat, lakástextileket, dekorációs termékeket és babákat készítek hagyományos, környezetkímélő alapanyagokból, különböző kézműves technikákkal, megerősített varrásokkal. Környékbeli vásárokon, a Kemecsei Piacon és a www.imora.hu oldalon találhatják meg a termékeimet, valamint előre egyeztetett időpontban személyesen átvehetőek a kemecsei műhelyemben. Várom Önt szeretettel, ha valamilyen szívből jövő ajándékkal szeretne kedveskedni szeretteinek vagy saját részre vásárolna!

  Üdvözlettel: Balázsi Gyuláné

  Termelő

  Kategória:
  népművészeti termékek, kézműves termékek

  Termék típusa:
  textil és egyéb kézműves termékek

  Alapanyaga:
  textil, fa, karton

  Kiszerelése:
  darabáru

  Termék múltja:
  több éve készítem

  Előállításának tech.:
  varrás ragasztás fonás kötés

  Csomagolása:
  egyedi

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza