Mannamag mikrözöld

• Bemutatkozás

www.mannamag.hu
    az Édenkert titkos vitaminja

Minden, amit a mikrozöldekről tudni akarsz!
    Kicsi, ízletes, friss, ropogós, színes, egészséges, …
    Annyi szó jut eszembe ahogy jellemezzük ezeket a kis zöldségeket: mikrozöldek, mikrozöldségek, az új, újra felfedezett alapanyag.
    Eddig főként az előkelő éttermek szakácsai használták őket az ételek díszítésére, színezésére és meglepő ízesítésére. Azonban ezek a kis növények egyre népszerűbbek, és kezdik megtalálni az utat az otthoni felhasználásban a házi készítésű ételeinkhez.

A mikrozöldek azonban nem csak azért vannak, hogy színes élményt vigyenek ételeinkbe, hanem hihetetlenül gazdagok olyan tápanyagokban is, mint a vitaminok, ásványi anyagok, karotinoidok és rostok.

Az alultápláltság, az ásványi anyagok vagy vitaminok hiánya már nem olyan probléma, amely csak a fejlődő országokban jelentkezik. Soha nem voltak annyira aktuálisak a fejlett országokban, mint manapság. A jelenség elleni küzdelem egyik legjobb módja az egészséges táplálkozás, vagyis olyan friss gyümölcsök és zöldségek fogyasztása, amelyek minden mikroelemet megadnak szervezetünk egészségének megőrzéséhez.

A mikrozöldek nagyon könnyen segíthetnek ebben az egészségesség keresésében.

www.mannamag.hu webáruház

Termelő

friss zöldségek, növények, gombák, gluténmentes termékek, laktózmentes termékek, bio termékek, magvak, őrlemények, pelyhek, csíráztató magvak

Szolgáltató