Tammy's Pottery

Tammy's Pottery,

• Bemutatkozás

Tammy’s Pottery

Taskovics Tamara vagyok. A Tammy’s Pottery kerámia műhelyt párommal álmodtuk meg és hoztuk létre. Több mint 6 éve kezdtem el foglalkozni az agyag megmunkálásával.
    A termékek kör egyedi, kézzel készített kerámia tárgyak, beleértve bögréket, tányérokat, dísz-és kínáló tálakat, étkészleteket, vázákat és dísztárgyakat. Egyedi darabok vagy kisebb kollekciók, amelyek mindegyike gondosan kidolgozott és egyedi.
    A kerámia tárgyaim tökéletesek mindennapi használatra, de akár dísztárgyként is kitűnően mutatnak otthoni vagy irodai környezetben.

Termékeim magas minőségű alapanyagokból és gondos kézműves munkával készülnek, hogy hosszú élettartammal és esztétikával örvendeztessék meg a vásárlókat.
    Kerámia tárgyak készítése során különféle fehér és fazekas agyagokat, fényes és matt mázakat, valamint a formázáshoz különböző mintázó eszközöket használok. Kisebb és nagyobb kerámiákat készítek Napkoron található műhelyemben, melyek kizárólag saját tervezés alapján.
    Műhelyem tökéletesen felszerelt, benne a kerámia tárgyak elkészítéséhez minden szükséges eszköz megtalálható.

Tevékenységeim:
    - Megrendelésre kerámia tárgyak készítését vállalom, akár egyedi elgondolás alapján
    - Workshop a Tammy’s Pottery műhelyében: agyag megmunkálása, kisebb vagy akár nagyobb tárgyak készítése. Műhelyemben maximum 10-15 fő fogadására nyitott vagyok.

Termelő

képzőművészeti termékek, iparművészeti termékek, népművészeti termékek, kézműves termékek