Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Demjén Fém Kft.

photo_logo
Névjegy
Térkép
Bemutatkozás

Demjén Fém Kft.,

 • Bemutatkozás

  Kemecsei telephelyünkön lakatos munkák kivitelezésével, egyedi fémszerkezetek gyártásával foglalkozunk több, mint 10 éve. Elsősorban Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében tevékenykedünk, de országosan vállalunk megrendeléseket: Kovácsolt jellegű és lemezkerítések, előtetők, tetők, filagóriák gyártása, helyszíni szerelése. Lépcsők, korlátok, egyedi bútorok készítése INOX anyagból is. Alumínium-hegesztés, felületkezelés, bérmunka. Garázsok, csarnokok, könnyűszerkezetes épületek kivitelezése. Lakossági és ipari megrendeléseket egyaránt vállalunk. Elkészítünk bármit, ami fémből, vasból lehetséges!

  Termelő

  Kategória:
  faipari termékek, újrahasznosított termékek, egyéb

  Szolgáltató

  Kategória:
  Termelői szolgáltatás

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza