Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Adri Kincsei

photo_adri-kincsei-logo
Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

Adri Kincsei,

  • Bemutatkozás

    Kántor Adrienn vagyok, Nyírszőlősön élek családommal. Három kisfiú édesanyjaként kezdtem el filcből kisebb apró ajándéktárgyakat, gyerekjátékokat (pl.: memória játék, ujjbáb) készíteni immár 3 éve. Levendulás illatosítóimat a saját kis kertemben lévő levendulákkal töltöm meg. A folyamatos tanulás híve vagyok, ezért termékkörömet is folyamatosan igyekszem bővíteni. Így a filc díszek mellett megtalálhatóak nálam asztal és ajtó díszek évszaknak megfelelően, makramé és ásványgyöngy kulcstartók, újra szalvéták, ballagási időszakban ballagó tarisznyák és még sok más. Amennyiben kíváncsi az általam készített termékekre, megtekintheti az Adri Kincsei facebook oldalon.

    Termelő

    Kategória:
    képzőművészeti termékek

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza