SaunaTruck

SaunaTruck,

• Bemutatkozás

Hogy mi a SaunaTruck?

A SaunaTruck több, mint egy egyszerű fatüzelésű finn szauna. A SaunaTruck mindig ott van, ahol szükség van rá. Kerekeinek köszönhetően oda gurul, ahová csak szeretnéd. Víztartálya és fatüzelésű kályhája pedig egyaránt megtisztítja tested, lelked és az elméd.

Rohanó Világunkban jó néha megállni, megpihenni, elcsendesedni és igazán odafigyelni saját magunkra. A szauna természetes módon segíti ezt. Többek között kedvező hatással van egészségünkre, bőrünkre, szívünkre, agyunkra, alvásunk minőségére. Segíti az ellazulást, a meditációt, ezáltal hatása kiterjed a koncentrációra, a memóriára, az emberi kapcsolatainkra és teljes életünkre.

A SaunaTruck színt visz a szürke hétköznapokba, egy hűvösebb napon átmelegíti tested-lelked. Mobilitásának köszönhetően pedig ellazít egy egésznapos túra, bicajozás, síelés vagy evezés után. De részese lehet a családi, baráti, vagy éppen céges összejöveteleknek és ünnepeknek egyaránt."

Szolgáltató

Turisztikai szolgáltatás, Társadalmi szolgáltatás, Kereskedelem