Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Chrenkó Mihályné

Névjegy
Térkép
Bemutatkozás

Chrenkó Mihályné,

 • Bemutatkozás

  Nap érlelte finomságok a Chrenkó portáról

  30 éve vagyunk méhészek és gazdálkodók. 60 családos méhészetünk van, fajta mézek termelésével foglalkozunk: akácméz, napraforgó méz, tavaszi gyümölcsvirág méz, repce méz. Gyűjtenek a méhecskék virágport és propoliszt is. Aszalt gyümölcsös mézes csemegét és gyönyörű méhviasz gyertyákat is készítek.

  Másik termelési profilunk a gyümölcs és zöldségtermesztés. Gyümölcsösünkben alma, szilva, megy, szeder, körte terem hagyományos termelési móddal. Gyümölcseinket, zöldségeinket feldolgozva értékesítjük, lekvárok, befőttek, savanyúságok formájában.

  Termelő

  Kategória:
  méhészeti termékek, feldolgozott gyümölcs

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza