Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Dobos-Doboz

photo_dd-logo-2021
Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

Dobos-Doboz,

 • Bemutatkozás

  A Dobos-Doboz fő profilja minőségi tömör borovi fenyőből saját készítésű dekordobozok és tálcák készítése. Több mint 15 méretben készítjük dobozainkat, mely natúr és festett verzióban (több mint 10 féle színből lehet választani) is megvásárolható. Mindemellett kreatív alkotásokhoz szükséges termékeket is forgalmazunk pl.: festett fatáblák, festett és natúr termmések, selyem virágfejek, selyem és élethű virágcsokrok, zöld díszítők, kerámia figurák, díszítő elemek.

  Termékkínálatunkat folyamatosan bővítjük. Termékeinket webáruházunkban meg lehet vásárolni: www.dobosdoboz.hu. A megrendelt termékeket országosan tudjuk kiszállítani, Nyíregyházán belül a szállítás ingyenes.

  Termelő

  Kategória:
  népművészeti termékek, kézműves termékek

  Szolgáltató

  Kategória:
  kereskedelem

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza