Gyarmati Judit

photo_logo
  • Gyarmati Judit
  • 4400 Nyíregyháza, Dohány utca 19.
  • 30/903-6409

Gyarmati Judit,

• Bemutatkozás

Hagyományos és modern kerámiák készítek és értékesítek.

A fazekasság ősi technikáját és formáit felhasználva készítem a kerámiákat úgy, hogy a mai háztartásban is esztétikusan és praktikusan beilleszthető és használható legyen.

Lassan 30 éve vállalkozás keretein belül alkotom meg a kerámiáimat, miközben gondosan odafigyelek az igényességre.

Számos kiállításon vettem részt és szakmai versenyen lettem díjazott. Népművészeti testület zsűrizte munkáimat.

Elérhető szolgáltatásaim: Bemutatók tartása, szakmai előadás, kézműves-fazekas szakkörök tartása, nyári táborok-kurzusok szervezése és tartása, művészetterápiás foglalkozások tartása, képességfejlesztés-tehetséggondozás.

Termelő

képzőművészeti termékek, iparművészeti termékek, népművészeti termékek, kézműves termékek

Szolgáltató

turisztikai szolgáltatás, termelői szolgáltatás