Soap flowers by Szilvia - Szappanvirágok Szilviától

• 70/773-2500

Soap flowers by Szilvia - Szappanvirágok Szilviától,

• Bemutatkozás

Czank Szilvia vagyok, másfél éve foglalkozom szappanvirág dekorációk készítésével Soap flowers by Szilvia néven.

A boxok készítésekor törekszem az egyediségre, különleges kompozíciók alkotására. A megolvasztott szappanalapot tetszőlegesen színezem és illatosítom, majd szilikonformákba öntöm. Legjobban a nagyobb méretű csokrokat szeretem készíteni, mert akkor szárnyalhat igazán a fantáziám. Amikor hozzákezdek, van egy alap elképzelésem, de utána folyamatosan változik az összkép. Menet közben cserélgetem, próbálgatom a virágokat, teszek hozzá vagy elveszek, színeket keverek, és így szépen kialakul a végleges forma.

A szappanvirágok úgy néznek ki, mint az igazi virágok, illatuk épp olyan kellemes, viszont nem kell őket locsolni, átültetni, mégis hosszú ideig díszei lehetnek egy-egy otthonnak, szalonnak, irodának vagy recepciós pultnak.

A dekorációimat ajánlom tehát dekorációnak, születésnapra, névnapra, évfordulóra, vagyis minden olyan alkalomra, ahol különleges ajándékkal lepnéd meg az ünnepeltet, vagy akár saját magad.

Termelő

népművészeti termékek, kézműves termékek