Pszichotikusok Egyesülete

photo_31998595520912047510822626174772551416361144n

Pszichotikusok Egyesülete,

• Bemutatkozás

Egyesületünk 25 éve alakult. Fő célunk a megváltozott munkaképességű, legfőképp pszichés betegségben szenvedők társadalmi elfogadása. Mind mentális és lelki egészségükre jó hatással van az alkotás, a pozitív visszajelzések. Örömüket lelik abban, hogy a termékek kelendőek, a megrendelt/megvásárolt termékeket sok szeretettel és odaadással alkotják.

Kézműves termékeink az újrahasznosítás jegyében készülnek, melynek alapanyaga újságpapír és ruhanemű, anyaghulladék. Főbb termékeink dekor-és használati tárgyak, papírfonás technikával készülnek. Ruhaanyagok feldolgozásából végtermékként lábtörlő, szőnyeg, illetve táskák és díszpárna készül. Varrodánkban a ruhajavítás mellett, hátizsákok, nesszeszerek, ötletes dekorációs párnák készülnek. Igyekszünk folyamatosan fejlődni, a minőség mellett esztétikus termékek hagyják el műhelyünket. Új ötleteket valósítunk meg annak érdekében, hogy a vevőink számára vonzó, változatos árukészlettel álljunk rendelkezésre. Kreatív ötletekből nincs hiány  Rendeléseket Facebook oldalunkon, illetve telefonos egyeztetés során vesszük fel, egyéni kéréseket is megvalósítva. 2000 ft érték feletti vásárlás esetén házhozszállítást vállalunk (igény szerint). Egyesületünkben Ajándékbolt működik, ahol a kész termékeket meg lehet vásárolni hétköznapokon 7:30-12:30-ig.

Munkanapokon 8:00-14:00 óráig lehetőség van székhelyünkön betekintést nyerni a kézműves munkafolyamatokba és kipróbálni a különböző tevékenységeket.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket és a megrendeléseket! 

Termelő

Népművészeti termékek, kézműves termékek, Újrahasznosított termékek

Szolgáltató