Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Príma Pékség

photo_primalogowhite20230228
Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

Príma Pékség,

 • Üzletek:

  • Nyíregyháza, Toldi u. 63/A
  • Nyíregyháza, Ferenc krt. 2-4.
  • Nyíregyháza, Ungvár sétány 17.
  • Nyíregyháza, Petőfi tér (Park üzletház)
  • Nyíregyháza, Fazekas János tér 9.
  • Nyíregyháza, Szent István út (a Kórházzal szemben)
  • Tiszalök, Kossuth u. 81.
  • Tiszavasvári, Kossuth u. 7.

  Elérhetőség:

  Telefonszám: +36 20 268 8705
  Email cím:      primapekseg.iroda@gmail.com
  Weboldal:       www.primapekseg.hu

  Bemutatkozás

  A Príma Pékség 1999-ben alakult Tiszadobon. A 20 éve stabilan működő vállalkozás főtevékenysége a friss kenyér és péksütemény gyártása és forgalmazása. Célunk olyan kiváló minőségű, házias, mindig friss pékáru készítése, amit minden generáció szívesen fogyaszt nap mint nap otthon vagy munkahelyre, iskolába igyekezve. A hagyományokat megőrizve nagy hangsúlyt fektetünk az újdonságokra is: az igények folyamatos nyomonkövetésével a klasszikus kenyerek és péksütemények mellett a különlegességekre is nagy figyelmet fordítunk. Így kínálatunkban ma már megtalálhatóak a teljes kiőrlésű vagy rozslisztből készült cukorbetegek vagy diétázók számára is fogyasztható príma termékek.

  A tiszadobi üzemünkben nagy gondossággal és modern technológiával készült friss termékeket saját üzlethálózatunkban forgalmazzuk. Első boltunkat 2009-ben nyitottuk, amit egy 8 szaküzletből álló hálózattá fejlesztettük: ma már Tiszadobon és Tiszavasváriban egy-egy, valamint Nyíregyházán hat üzletben forgalmazzuk kézműves termékeinket. Rövidtávú terveink között szerepel az üzletek számának bővítése a régióban és a viszonteladói hálózat bővítése is, ezáltal biztosítva termékeink minél szélesebb körben történő megismerését.

  A 2022-ben történt vezetőváltás új szemléletet hozott a Príma Pékség életébe. A legfőbb törekvésünk a tradíciók ötvözése a modern sütőipari technológiákkal, valamint az, hogy a hagyományok megtartása mellett kiváló minőségű, mindig friss és megújuló, príma termékek szerepeljenek kínálatunkban.

  Miért a Príma Pékség a legjobb választás?

  • mindig friss péksütemények hétfőtől szombatig naponta akár két szállítással
  • kiváló minőségű alapanyagok
  • gazdag tölteléktartalom
  • az élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok szigorú betartása
  • egyedi rendelések fogadása
  • kiváló ár/érték arány
  • folyamatos újdonságok

  Kóstolja meg a Príma Pékség termékeit. Kollégáink szeretettel várják Önt is üzleteinkben.

  Szolgáltató

  Kategória:
  Termelői szolgáltatás

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza