Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Scilla Design Kft.

Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

Scilla Design Kft.,

 • Bemutatkozás

  Ékszereimet ásványokból, swarovski kristályokból, majorica gyöngyökből és magas minőségű csiszolt gyöngyökből készítem. 13 éve foglalkozom ékszerkészítéssel, mára már több stílust is képviselnek ékszereim, melyek a technikák sokszinűsége kreál. Így lehetséges, hogy elég sok nő talál egyéniségéhez, stílusához illőt. Legtöbbször személyre szabott ékszereket készítek egyedi elképzelés, megérzés alapján. Mivel a munkám a hobbym is ezért folyamatosan elérhető egy alapkészlet, mely folyamatosan és igen változatosan bővül.

  Termelő

  Kategória:
  Népművészeti termékek, kézműves termékek

  Szolgáltató

  Kategória:
  Kereskedelem

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza