Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

BERE-NET Kft.

photo_27969971852426200590913712921574743009865668n
Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

BERE-NET Kft.,

 • Bemutatkozás

  Az online marketing esetében segítséget nyújtunk a hirdetéskezelésben, hogy minden partnerünk eljusson a potenciális vevőköréhez. Kiemelten Google Ads és Facebook Ads hirdetések optimalizálására specializálódtunk, hogy a lehető legoptimálisabb eredményeket érjük el ügyfeleink céljai elérése érdekében.

  Online marketing tevékenységünk mellett, minden igényt kielégítő, könnyen kezelhető weboldalakat és webáruházakat készítünk. Minden weboldalt egyedileg kódolunk, így bármilyen kérdést meg tudunk valósítani az egyszerű bemutatkozó honlaptól kezdve a vállalatirányítási rendszerekig.

  Szolgáltató

  Kategória:
  Egyéb (Online marketing, Webáruház készítés, Számítógépes programozás, Szoftverfejlesztés, Hosting szolgáltatás, Google ADS kampánymenedzsment, Facebook ADS kampánymenedzsment, Weboldal készítés)

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza