Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Emlékfa Design

photo_img20220108082015
Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

Emlékfa Design,

  • Bemutatkozás

    Lézervàgással készült fa termékekkel foglalkozunk, melyeket sok esetben kézzel festünk ki. A lézervàgó gépünkkel elsősorban rétegelt lemezt használunk fel de a későbbiekben elképzelhető, hogy plexi vagy papír anyagokból is készítenénk tárgyakat. Jelenleg fából készült kézzel festett ékszereket gyártunk, lámpákat, hűtőmágneseket, kulcstartókat, álomfogót, ajtódíszeket, díszdobozokat. Ezen kívül egyedi kérdéseket is szívesen teljesítünk, valamint minden ünnepre igyekszünk valamilyen alkalomhoz illő tárgyat gyártani (karácsony, húsvét, nőnap...)

    Termelő

    Kategória:
    képzőművészeti termékek, iparművészeti termékek, népművészeti termékek, kézműves termékek

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza