Szitár-Net Kft.

Szitár-Net Kft.,

• Bemutatkozás

A Szitár-Net Kft. 2014-ben alakult családi vállalkozás, amelyben szerencsésen működik együtt a 30-as éveikben járók lendülete és a 30 éves informatikai tapasztalat, fejlesztéseinkben és szolgáltatásaink színvonalában is ez tükröződik.

Cégünk alapértéke a hosszú távú gondolkodásmód. Küldetésünk olyan, innovatív szolgáltatások nyújtása, fejlesztése, amelyek hozzásegítik ügyfeleinket üzleti sikereik eléréséhez. Partnereink olyan vállalkozások, akik hisznek a fejlődésben és nem elégednek meg az átlagossal, szükségük van egyedi megoldásokra.

Fő termékünk a saját fejlesztésű SziTa’R Vállalatirányítási- és Termelésirányítási Rendszer, melyben szintén tükröződik a fejlesztőink 30 éves programozói tapasztalata, valamint ügyviteli és fejlesztői környezetekben szerzett ismereteik. A 2020-as évben a fő termékünk mellé csatlakozott az első dobozos, webes rendszerünk a SziTa'R TaSk Feladat és Projektkezelő Rendszer

Szolgáltató

Egyéb (Informatika)