Szalmás Trans Kft.

• 20/255-9177

Szalmás Trans Kft.,

• Bemutatkozás

A Szalmás Trans Kft. több mint 20 éve működő szállítmányozási és fuvarozási szolgáltatóként megfizethető megoldást kínál saját flottájával valamint felkészült szakembergárdával. A belföldi közúti szállítmányozás cégünk fő tevékenysége, emellett végzünk építési és bontási tevékenységet is. Fuvarozó tevékenységünk során minőségi szolgáltatást nyújtunk megbízóinknak platós- ponyvás szerelvényeinkkel. Célunk, hogy a küldemények a lehető legkisebb költséggel, teljes biztonságban, pontos időre érkezzenek meg a rendeltetési helyre. A környezetet legkevésbé terhelő megoldásokra törekszünk technológiai és biztonsági megoldások tükrében. A Szalmás Trans további speciális fuvareszközével, így négytengelyes billencs haszonjárműveivel, teljeskörűen ki tudja szolgálni azon partnereiket, akik ömlesztett árut szeretnének szállítani belföldi viszonylatban.Épületbontó tevékenységünk (épületek, családi házak bontása) szakszerű, minőségi kivitelezés, rövid határidőn belül. Az épületbontást mind gépi erő, mind kézi erő bevetésével végezzük, nemcsak a költséghatékonyság érdekében, de azért is, hogy a bontást övező környezetben, ne okozzunk kárt, ill. a levegő porszennyezettsége a lehető legalacsonyabb maradjon. Célunk, hogy alapvetően bármilyen földmunka illetve bontás tárgykörébe sorolható munkát elvégezzünk, minden igényt kielégitve.

Szolgáltató

Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar)