Eufória Dekor

• 20/460-9971

Eufória Dekor,

• Bemutatkozás

Egyedi dekorációs termékek az otthonokba, ajándékok minden alkalomra, születésnapok/családi programok/rendezvények dekorálása, ez az Eufória Dekor

Szeretem a munkámat. Örömmel és szívesen alkotok, és nagyon boldoggá tesz, ha az alkotásaim örömet okoznak másoknak. Az viszont, ha ezzel jótékonykodni is tudok, még fantasztikusabbá teszi ezt az egészet. Nyíregyházi állatbarátként különösen fontos számomra, hogy egy helyi állatvédő szervezetet támogassak, ezért találtam ki azt, hogy az eladott termékeim 20%-át az Állatbarát Alapítványnak ajánlom fel. A díszek megvásárlásával nem csak otthonaitokat tehetitek szebbé, de egy jó ügyet is támogathattok. Mert jónak lenni jó!

Szolgáltató

Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar)