Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Vektor Print Kft.

photo_vektorlogo
Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

Vektor Print Kft.,

  • Bemutatkozás

    A Vektor Print Kft. egy 2013 óta tevékenykedő egyéni vállalkozásból indult ki és mára eljutott oda, hogy fiatalos csapatunk a grafikai elemek megtervezésétől, a teljes körű kivitelezésig áll a partnereink szolgálatára. Vállaljuk reklámanyagok, molinók, roll-upok, reklámtáblák, matricák, nagy méretű nyomatok elkészítését, illetve textilmintázás és digitális nyomdai szolgáltatások megvalósítását.

    Szolgáltató

    Kategória:
    Termelői szolgáltatás (nyomdai szolgáltató, dekorációs szolgáltató)

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza