Közösség-Élmények-Egészség Háza

• Közösség-Élmények-Egészség Háza
  • 4400 Nyíregyháza, Rigó u. 12.
  • 30/843-4110

Közösség-Élmények-Egészség Háza,

• Bemutakozás

Szolgáltatásainknak 2 célcsoportja van: 1./ 50+ éves, egészségtudatos emberek, 2./ 18+ éves túlsúlyos emberek. Mindkét célcsoportnak számukra legmegfelelőbb sportszolgáltatást nyújtjuk, így az 50+ éveseknek senior jógát, a 18+ éveseknek alakformáló tornát kínálunk, és mindkét csoportnak ajánljuk az egészséges ételkészítési foglalkozásokat.

Tevékenységünkkel azért fókuszálunk ezekre a csoportokra, mert egyrészt ők azok, akiknek a legnagyobb szükségük van/lenne a mi egészségmegőrző szolgáltatásainkra, másrészt ők azok, akik a meglévő, hasonló jellegű szolgáltatásokat kevésbé veszik igénybe. Ennek az az oka, hogy úgy érzik, a többi sportszolgáltatás a fiatal, edzett, sportos fiataloknak szólnak.

Szolgáltatásainkat egyidejű közösségépítéssel, közösen megélt élményekkel együtt nyújtjuk, melynek eredményeként a vendégeink egymást támogató barátokká válnak, örülnek egymás sikereinek, és kitartanak a csoportok mellett.

Mottónk:
    "Több vagyunk, mint edzőterem, több vagyunk mint főzőtanfolyam, mert az egészség mellett közösséget és élményeket is kínálunk!

Szolgáltató

Társadalmi szolgáltatás (oktatás, szociális, kultúra, egészségügy)