Kedves Palacsinta Kft.

photo_kedves-palacsinta-logo

Kedves Palacsinta Kft.,

Kedves palacsintázó, pizzázó barátom!

Hagyományos, házias palacsintákat, olaszos pizzákat találsz nálunk, amelyeknek legnagyobb értéke a szívünk, lelkünk amit beleteszünk.

Édesanyám jó 30 évvel ezelőtt megtanított palacsintát sütni, azóta családi, baráti körben tökéletesítettem tudományom.

2014-ben eljutottam odáig, hogy nyugodt szívvel ajánlottam nektek finomságainkat.

2017-ben elvégeztem az Olasz pizzaszakács szövetség (NIP) pizzaszakács kurzusát, így 2018-tól már olaszos pizzákkal is várunk benneteket.

Fogyaszthatod baráti hangulatban nálunk vagy el is viheted magaddal otthonra, utazáshoz, baráti összejövetelekre.
    30/822-2261 számon telefonon is rendelhetsz, egy órán belül leszállítjuk a friss palacsintákat, pizzákat.

Gyere, kóstold meg a Kedves palacsintákat, pizzákat!

Termelő:

Édességek

Szolgáltató:

Szolgáltatás neve:
    Éttermi fogyasztás, házhoz szállítás.

Kereskedelem, Termelői szolgáltatás