Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Bak Sándorné gyöngyfűző népi iparművész

photo_dscn0226
Névjegy
Térkép
Bemutatkozás

Bak Sándorné gyöngyfűző népi iparművész,

 • Bemutatkozás

  Közel harminc éve foglalkozom gyöngyfűzéssel. Jó minőségű cseh üveggyöngyből hagyományos fűzéstechnikák felhasználásával készítek nyakláncokat, nyakékeket, gyöngygallérokat, karkötőket. Munkáimat évek óta zsüriztetem, melyekkel helyi és országos kiállításokon szerepeltem. Népi gyöngyékszereim kényelmesen viselhetők, az ünnepi és hétköznapi öltözködésbe egyaránt beilleszthetők, egyedibbé téve viselőjük megjelenését.

  Termelő

  Kategória:
  népművészeti termékek, kézműves termékek

  Szolgáltató

  Szolgáltatás neve:
  kézműves foglalkozások a gyöngyfűzés alapjainak megismertetése az érdeklődőkkel

  Típusa:
  Társadalmi szolgáltatás

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza