RB sajt

photo_rbsajtlogo
  • Ragány Barbara
  • 4552 Napkor Kossuth u. 144.
  • 30/515-3125

RB sajt,

A Debreceni Egyetem Gazdasági és Vidékfejlesztési szakán végeztem, közben Sajtkészítő képesítést szereztem Budapesten, előtte Mezőgazdasági technikusi képesítést a Károly Róbert Főiskolán. Már szüleim és nagyszüleim is tartottak teheneket. Innen a mezőgazdaság szeretete és ezt továbbgondolva indítottam el saját vállalkozásomat őstermelőként.

A sajtkészítés számomra amellett, hogy kemény munka,  kikapcsolódás és élmény is, hiszen, egy pár adalék hozzáadásával folyékony halmazállapotú tejből szilárd készterméket varázsolunk. Legjobban a parenyicákat és sajttálakat szeretem csinálni. Számomra fontos a fenntartható fejlődés megtartása.

Minden termékünk a legnagyobb gondoskodás és a lehetőségek szintjén, íz-, tartósítószer- és adalékanyag- mentes. Alapanyagunk csak és kizárólag a saját legelőinken tartott, magunk által előállított takarmánnyal etetett tehenektől származik.

Sajtműhelyünkben készítünk különböző ízesítésű grillsajtokat, gomolyákat, parenyicát, túrót és joghurtot.

Megtalálhatóak vagyunk a https://www.facebook.com/sajt.rb sajt címen is!

Telefonszám: 0630/515-3125

Termelő:

tej és tejtermékek (tej, sajt, tejföl, vaj, túró, joghurt, kefir, orda stb.)

Tej, sajt, túró, joghurt