Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

B.Anna boltja

photo_17570460941446116489034808531474366922814066n
Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

B.Anna boltja,

 • Bemutatkozás

  Gyurkó Brigittának hívnak és immáron 25 éve dolgozom a kreatív szakmában mint virágkötő. Régóta dédelgetett álmom volt, hogy legyen egy olyan vállalkozásom, amely megvalósítja a különleges elképzeléseket. A B.Anna boltja minden olyan iroda- és lakásberendezéssel kapcsolatos virágdekorációkat készítő szolgáltatás, amely egyedi megtervezés, egyeztetés alapján valósul meg mindig a megrendelő igényeit, ötleteit figyelembe véve (lakások, irodák belső dekorációja, asztali, fali, ajtó- és ablakdíszek, kültéri dekorációk a szezonnak megfelelően). A B.Anna boltja esküvők virágdíszeinek kivitelezését is vállalja. Ezen felül a B.Anna facebook oldalon a már meglévő és folyamatosan feltöltött készletből is lehet vásárolni. Mindig gondos tervezés előzi meg a kivitelezést, ebből adódik, hogy nincs két egyforma dekoráció, a díszek mindig egyediek. Fontos a helyi alapanyagok használata és a megrendelő kérésének előtérbe helyezése.

  Szolgáltató

  Kategória:
  Termelői szolgáltatás, Kereskedelem

  Szolgáltatás neve:
  Belső lakás és iroda dekorációk (asztali, fali, ajtó- és ablakdíszek), esküvői virágdekorációk

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza