Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Caballus Lovasmajor Panzió

Névjegy
Térkép
Bemutatkozás

Caballus Lovasmajor Panzió,

 • Bemutatkozás:

  A Caballus Lovasmajor tökéletes helyszínként szolgál esküvők, családi és egyéb rendezvények, lovas- és gyermekbarát programok lebonyolítására egyaránt. A programok gördülékeny lebonyolításáról rendezvényszervezésben jártas munkatársaink gondoskodnak. A magas színvonalú lovasoktatást szakképzett lovasedző vezetésével tartjuk, aki vizsgázott iskolalovainkon segíti a lovasokat, hogy e szép sportnak minden fortélyát elsajátítsák. Gyerekeknek pónilovon sétalovaglás, vagy sétakocsikázás is lehetséges kísérővel. Lovardánk lovaglási lehetőséget nyújt hobby- és sportlovasok számára, minden korosztályban a kicsiktől a nagyokig, kezdő és haladó szintű lovasok részére egyaránt. Foglalkozásainkat az 1200 m2 nagyságú fedeles lovarda sátorban, illetve a füves kültéri pályán tartjuk, így időjárástól függetlenül egész évben lovaglási lehetőséget biztosítunk lovasaink számára. Lovardánk három patkós minősítéssel rendelkezik. Szállóépületünkben 12 (két- és háromágyas) tetőtéri szoba került kialakításra, külön fürdőszobával, mely egyszerre 30 személy elszállásolására alkalmas. A szobák közül 8 szoba külön terasszal rendelkezik. A vendégház földszinti része akadálymentesített, mozgáskorlátozottak, siketek és nagyothallók és látássérültek által is igénybe vehető. A földszinten egy nagyméretű rendezvényterem és egy kisebb méretű különterem található. Éttermünk minimum 80, maximum 150 fős csoportok fogadására alkalmas, mely hangulatos, elegáns megjelenésének és felszereltségének köszönhetően alkalmas zártkörű rendezvények, esküvők, családi és céges rendezvények, konferenciák lebonyolítására. 2020. évben kialakításra került családi wellness részlegünk (pezsgőfürdő, finn szauna), illetve rendelkezésre áll még egy játszószoba, játszótér, parkoló, valamint a panzió teljes területén WIFI internet ingyenes használata. Panziónk három csillagos minősítéssel rendelkezik. Lovaskocsikázási lehetőség a környéken, a tirpák tanyavilág bemutatása kétlovas fogattal. Gyönyörű park, kikapcsolódási lehetőségek elsősorban családok számára.

  Szolgáltató:

  Kategória:
  Turisztikai szolgáltatás (élmény alapú)

  Szolgáltatás neve:
  lovas szolgáltatás, szálláshely szolgáltatás

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza