Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Szilágyiné Tóth Tünde

Névjegy
Térkép
Bemutatkozás

Szilágyiné Tóth Tünde,

  • Bemutatkozás:

    Saját termesztésű zöldségek és gyümölcsök minden évszaknak megfelelően, állattenyésztés, tej, tojás, palánta, savanyúság

    Termelő:

    Kategória:
    állattenyésztés, élőállat, húsipari termékek, tojás (tőkehús, hentesáru, sonka, szalámi, szalonna, zsír, kolbász, tojás stb.), tej és tejtermékek (tej, sajt, tejföl, vaj, túró, joghurt, kefir, orda stb.), feldolgozott gyümölcs (befőtt, lekvár, szörp, gyümölcslé aszalt gyümölcs stb.), friss zöldségek, növények, gombák, feldolgozott zöldség, növény (savanyúság, sűrítmény, aszalt zöldség, konzerv, növényi olaj stb.), bio termékek, kertészeti termékek (dísznövény, palánta, vetőmag, cserje, fa, virág stb.)

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza