Nicola Florin Alin egyéni vállalkozó

• Nicola Florin Alin egyéni vállalkozó
  • 4400 Nyíregyháza, Gerhátbokor 5.
  • 20/238-2659

Nicola Florin Alin egyéni vállalkozó,

Szilikon- és fagyöngyökből készült rágcsa-és cumiláncok babáknak, akár névvel ellátva, nyakláncok, karkötők és kulcstartók a mamáknak vagy papáknak.

A termékek tökéletes babaköszöntő, szülinapi, karácsonyi ajándékok is lehetnek!

Ezeknek anyaga orvosi szilikon, így a babák egészségére nem károsak. Könnyen tisztíthatóak langyos vízzel vagy sterilizálva.

A színes gyöngyök és kedves figurák felkeltik és lekötik a picik figyelmét. A rágcsajáték fejleszti a tapintást. A cumiláncok hasznos és divatos kiegészítői a babáknak.

Szolgáltató:

Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar, Kereskedelem

Virág, koszorú, dísznövény, zöldség, gyümölcs, fűzött gyöngy (rágcsa-, cumilánc)