Paco Magtár

• 4400, Nyíregyháza Korányi Frigyes út 21/c
  • Havacs Attila: 70/947-8221, Havacsné Gönczi Katalin: 70/947-8826

Paco Magtár,

Nem mindennapi alapanyagok mellett, a már- már feledésbe merült termények magas minőségét is képviseljük. - Ha szeretne hozzájutni; - hagyományos - vega/vegan - gluténmentes alapanyagokhoz látogasson meg minket! Termékeinket gondos válogatás mellett, 100%-ban családi vállalkozástól, Újfehértóról, a Pa-Comp Kft.-től szerezzük! Mintaboltként méltón szeretnénk képviselni a cég termékeit, családias környezetben.

A Paco Magtár boltban arra törekszünk, hogy a bolti kínálatunk képviselje filozófiánkat:
    Magas minőség jellemezze minden termékünket! Ezért mindig egy kicsit jobban, mindig egy kicsit finomabban szeretnénk az innovációt és a hagyományt a konyhákba varázsolni. Küldetésként éljük meg, hogy a felnövekvő generációnak is legyen ""íz múzeuma"".

Szolgáltató:

Kereskedelem

• Száraz termények
    • Bio termékek
    • Magyar termények
    • Extrudátumok
    • Sütési és Cukrászati alapanyagok
    • Magvak Kis és nagy kiszerelésben, akár alapanyag mennyiségben is.