Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Paco Magtár

photo_paco-magtar-logo
Névjegy
 • Havacs Attila Ev.
 • 4400, Nyíregyháza Korányi Frigyes út 21/c
 • Havacs Attila: 70/947-8221, Havacsné Gönczi Katalin: 70/947-8826

Térkép
Bemutatkozás

Paco Magtár,

 • Bemutatkozás:

  Nem mindennapi alapanyagok mellett, a már- már feledésbe merült termények magas minőségét is képviseljük. - Ha szeretne hozzájutni; - hagyományos - vega/vegan - gluténmentes alapanyagokhoz látogasson meg minket! Termékeinket gondos válogatás mellett, 100%-ban családi vállalkozástól, Újfehértóról, a Pa-Comp Kft.-től szerezzük! Mintaboltként méltón szeretnénk képviselni a cég termékeit, családias környezetben.

  A Paco Magtár boltban arra törekszünk, hogy a bolti kínálatunk képviselje filozófiánkat:
  Magas minőség jellemezze minden termékünket! Ezért mindig egy kicsit jobban, mindig egy kicsit finomabban szeretnénk az innovációt és a hagyományt a konyhákba varázsolni. Küldetésként éljük meg, hogy a felnövekvő generációnak is legyen ""íz múzeuma"".

  Szolgáltató:

  Kategória:
  Kereskedelem

  Típusa:

  • Száraz termények
  • Bio termékek
  • Magyar termények
  • Extrudátumok
  • Sütési és Cukrászati alapanyagok
  • Magvak Kis és nagy kiszerelésben, akár alapanyag mennyiségben is.
Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza