Méhecske Játéktér

photo_logo

Méhecske Játéktér,

Ámik Jánosné Ági vagyok.
    Nyíregyházán élek családommal, azzal a családdal, amely mindenben segítségemre van abban, hogy az álmom megvalósíthassam.  Ez az álom pedig az, hogy gyermekekkel foglalkozhassak.

Az egyik nyíregyházi óvodában dolgozom, és mellette egy vállalkozást vezetek, amely a gyermekeknek szól, de a felnőttek is megtalálják programjaink között a nekik megfelelőt. Sőt tapasztalataink alapján mondhatom, hogy generációk játszanak együtt játszóházainkban. Azért beszélek többes számban, mert ahogy már említettem a családom több tagja is részt vesz a programok minél színvonalasabbá tételében.

Népi játszóudvar, népi kosaras körhinta logikai játszótér, óriás logikai játékok bemutatója, kézműves foglalkozások, népzenei előadások, táncos-komikus előadások azok a programelemek, melyek a fantázianevén Méhecske Játéktér tevékenységei között szerepelnek.

20 év tapasztalattal a hátunk mögött bátran mondhatom, ismerjük a játékokat, azok hatásait a gyermekekre, na és a felnőttekre egyaránt. Kicsit talán megszállottan akarjuk is, hogy mindenki játsszon legalább néha, mert játszani jó, nagyon jó! Az eltelt idő alatt rengeteg tapasztalattal gyarapodtunk, mind a fejlesztő játékok ajánlása, mind a hagyományőrzés területén, melyben sok-sok segítséget kaptunk, számunkra nagyon kedves együttműködő partnereinktől.

A Méhecske Játéktér népi játszóudvarának játékai nagyrészt saját készítésűek, a logikai játszótér játékai pedig nagyszerű, kereskedelmi forgalomban is elérhető egyszemélyes és társas logikai játékok. Fa játékok és fejlesztő játékok forgalmazása is igény szerint szerepel tevékenységeink között. A népi körhinta TÜV vizsgával rendelkezik és kezelőszemélyzettel áll megrendelőink szolgálatára.

Olyan lehetőséget nyújtunk játékra, gondolkodásra, szórakozásra, zenére, táncra, mozgásra, mesélésre, alkotásra, ami csodás élmény minden kedves játékos kedvű érdeklődőnek.

Tagjai vagyunk a Kiss Áron Magyar Játéktársaságnak, az Aranykapu Népművészeti Egyesületnek, a Népművészeti Egyesület Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szervezetének és a Logikó-P Játék csapatának.

Helyi szolgáltatóként szeretettel ajánljuk magunkat!

Nálunk minden csupa játék, és ez nem játék!

Szolgáltató:

Társadalmi szolgáltatás (oktatás, szociális, kultúra, egészségügy)

Népi játszótér, kézzel hajtott kosaras körhinta, logikai játszóházak, kézműves foglalkozás, fa és fejlesztő játékok bemutatása, együttműködő partnereink segítségével népi mesterségbemutatók, népzenei bemutatók, táncos-komikus show műsorok, gyermekzenekar műsorai.