Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Agape Soap - Szőke Judit egyéni vállalkozó

photo_cropped-termeklogo2
Névjegy
Térkép
Bemutatkozás

Agape Soap - Szőke Judit egyéni vállalkozó,

 • Bemutatkozás:

  Kézműves szappanok készítésével foglalkozom. Termékeim kizárólag természetes összetevőkből, vegyszermentesen készülnek. A szappanjaimban több értékes alkotóelem található, de az egyik alkotóelem, amit használok, a nagyon magas alapanyagköltségnek köszönhetően, nem igazán használt növényi olaj. Ez az alapanyag a babassu olaj, amely igen könnyen és nyomtalanul szívódik fel a bőr alá úgy, hogy azt intenzíven ápolja, hidratálja, illetve gyulladáscsökkentő hatással is bír. A szappanjaim létrehozását rengeteg kísérletezés előzte meg. Olyan termékeket szerettem volna alkotni, amibe a természetességet ötvözöm a finomsággal, az egyediséggel. Termékeim felhasználóinak öröme, elégedettsége rendkívül fontos számomra, továbbá mindemellett meghatározó szempont földünk védelme, illetve a természet kincseinek felhasználása is környezettudatosan.

  Termelő:

  Kategória:
  szépségápolási termék (szappan, krémek, testolajok, kozmetikumok, illóolaj stb.)

  Típusa:
  Kézműves szappanok, illetve illatosítót, amely alkalmas ruhák, cipőtartók, autók illatosítására.

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza