Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Vaskó Csabáné

Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

Vaskó Csabáné,

 • Bemutatkozás:

  2015-ben hobby szinten kezdtem készíteni ajtó díszeket, asztali díszeket, húsvéti díszeket, anyák napi díszeket, karácsonyi díszeket, mindenszenteki díszeket, sírdíszeket, koszorúkat, virágcsokrokat, mivel pozitív vissza jelzést kaptam és családom támogatására számíthattam így 2017-ben elvégeztem a virágkötői tanfolyamot és 2018-ban kezdtem bele a vállalkozásba, attől az évtől szívvel lélekkel végzem az alkotói munkát. Igyekszem mindenki ízlését megtalálni és minden asztalra, ajtóra, egyedi vagy akár az aktuális trendnek megfelelve az ünnep, alkalom hangulatát szépíteni két kezem munkájával.

  Termelő:

  Kategória:
  kertészeti termékek (dísznövény, palánta, vetőmag, cserje, fa, virág stb.)

  Termék neve:
  Asztali díszek, ajtó díszek, szezonálisan díszek, karácsonyi díszek, mindenszenteki sírdíszek, koszorúk, virágcsokrokat élő virágből és művirágből is.

  Kiszerelése:
  Egyedi készítésű és egy vagy pár darab készűlt belőle.

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza