Equestrian Kft

photo_maxwashlogo

Equestrian Kft,

Hiszünk benne, hogy a szeretet viszi előre a világot és a szeretet, a tiszta szeretet az, amit adhatunk egymásnak. A mindennapi gondoskodás szeretteinkről a legfontosabb “feladatunk”, ha ezt feladatnak lehet nevezni, hiszen tiszta szeretet nem teher és őszinte. Mi a MaxWash csapata ezzel az őszinte, tiszta szeretettel készítjük folyékony mosószereinket, textilöblítőinket és mosogatószereinket, hogy a mindennapi gondoskodás alkalmával megkönnyítsük a mosás, öblítés és mosogatás idejét, hogy költséghatékony termékeinkkel segítsük a szeretteinkkel töltött minőségi időt. Fantasztikus érzés a fárasztó nap végén kellemes illatú, tiszta ágyneműben nyugovóra térni és az új nap indításaként puha tapintású ruhánkba bújni és hosszú ideig érezni, a szívünket is melengető érzést. Hiszünk a tiszta szeretetben, hiszünk a szeretet erejében! MaxWash ... és kész! A MaxWash termékeink nem csak gazdaságosak, hanem a mosás, mosogatás folyamatát egy új dimenzióba emeli, ahol a frissesség, a tisztaság, a hatékonyság az eredményesség tükrében időt, energiát és pénzt takarít meg a használójának, így több időt tudnak tölteni szeretteikkel.

Termelő:

szépségápolási termék (szappan, krémek, testolajok, kozmetikumok, illóolaj stb.), tisztítószer, mosószer, öblítő

Termék neve:
    MaxWash