Nyír-Fa-Tornác

Nyír-Fa-Tornác,

Kézműves szappanok kecsketej és gyógynövények felhasználásával, kizárólag természetes alapanyagokból. Minden bőrtípusra, így a legérzékenyebb, problémás bőrre is ajánlok alternatívát. A népi hagyományok és a modern tudomány kutatási eredményei felhasználásával készülnek a termékek. Családi vállalkozásként készítjük a szappanokat, minden egyes termék többször átmegy a kezeinken. A vásárlók ízlésének, egyéniségének megfelelő választékot biztosítunk. Teljesen vegyszermentes, csak természetes alapanyagokból készülnek a termékek. Kínálatunkban megtalálhatók natúr, kénes, virágillatú, dörzsis szappanok, hajmosásra alkalmas szappanok, fekete szappanok zsíros arcbőr tisztítására, ápolására. Személyes és 100 %-os elégedettségi garanciát vállalunk a szappanjainkért. Az extra minőség és az egyedi, különleges megjelenés egyaránt fontos számunkra. A webáruházban megrendelt termékeket 24 órán belül postázzuk.

Termelő:

szépségápolási termék (szappan, krémek, testolajok, kozmetikumok, illóolaj stb.)

Termék neve:
    Nyír-Fa-Tornác kézműves szappan