Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Nyír-Fa-Tornác

Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

Nyír-Fa-Tornác,

 • Bemutatkozás:

  Kézműves szappanok kecsketej és gyógynövények felhasználásával, kizárólag természetes alapanyagokból. Minden bőrtípusra, így a legérzékenyebb, problémás bőrre is ajánlok alternatívát. A népi hagyományok és a modern tudomány kutatási eredményei felhasználásával készülnek a termékek. Családi vállalkozásként készítjük a szappanokat, minden egyes termék többször átmegy a kezeinken. A vásárlók ízlésének, egyéniségének megfelelő választékot biztosítunk. Teljesen vegyszermentes, csak természetes alapanyagokból készülnek a termékek. Kínálatunkban megtalálhatók natúr, kénes, virágillatú, dörzsis szappanok, hajmosásra alkalmas szappanok, fekete szappanok zsíros arcbőr tisztítására, ápolására. Személyes és 100 %-os elégedettségi garanciát vállalunk a szappanjainkért. Az extra minőség és az egyedi, különleges megjelenés egyaránt fontos számunkra. A webáruházban megrendelt termékeket 24 órán belül postázzuk.

  Termelő:

  Kategória:
  szépségápolási termék (szappan, krémek, testolajok, kozmetikumok, illóolaj stb.)

  Termék neve:
  Nyír-Fa-Tornác kézműves szappan

  Típusa:
  szépségápolási szer

  Alapanyaga:
  helyi alapanyagok

  Kiszerelése:
  egyedi

  Előállítás technológiája:
  kézműves

  Csomagolás:
  egyedi

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza