Kis Vakond Gyermektábor

photo_kep64
  • Kis Vakond Gyermektábor
  • 4431 Nyíregyháza, Szódaház u.4-6.
  • 42/783-736
  • 30/322-8638

Kis Vakond Gyermektábor,

KIS VAKOND GYERMEKTÁBOR: Létezik egy olyan erő, amely egy teljesen más világba kalauzol el TÉGED! A táborunk varázslatos ereje képes arra, hogy kiszakítson a borongós hétköznapokból - tarts velünk! Neked is kívánunk: különleges élményeket táborozásod minden pillanatában. Szeretettel várjuk olyan baráti társaságok,osztályok, tanuló csoportok, közösségek jelentkezését, akik szeretnének számtalan programokkal teli, felejthetetlen napot/napokat eltölteni a Kis Vakond Gyermektáborban.

Szolgáltató:

Turisztikai szolgáltatás (élmény alapú)

Szolgáltatás neve:
    ÉLMÉNYEKET KÍNÁLUNK!

Táborozás, erdei iskola, napközi, nyári napközi, tiniklub, gyermek klub, születésnapok, osztálykirándulás szervezése

Szolgáltatás jellege: