Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Gyarmati Edina

Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

Gyarmati Edina,

 • Termelő:

  Kategória:
  népművészeti termékek, kézműves termékek (kerámia, cserép, hímzés, bőr, gyertya, ötvös, textil, nemez, szőttes, vesszőtermékek, fa, fém, zománc, csipke, kovácsoltvas, tojás, üveg, zsineg, kötél stb.), ruházat

  Bemutatkozás:
  E.Gy. Design immár 10 éve védjegy oltalom alatt áll. Egyedi készítésű textil, fa, papír ajándéktárgyakat készítünk. Védjegyünk a "Nincs két egyforma darab!". DIY kreatív csomagokat állítunk össze, mind gyerekeknek, mind felnőtteknek. Fő profilunk a textil, kenyereszsák, nyújtófa tartó, tea zsák, kávé zsák, ruhacsipesz zsák, naplóborítók, táskák, ruhák, otthon dekorációk. Hímzett képek, hímzett ajándékkártyák, ajtódíszek, kopogtatók, asztaldíszek, fali képek, díszített könyvek, virágcsokrok, esküvői dekorációk, virág dekorációk, filc ajándéktárgyak, gyerekeknek készségfejlesztő, tortadekoráció, "manólak" fatörzs díszítve, baba kelengye,

  Termék neve:
  egyedi textil ajándék tárgyak

  Típusa:
  egyedi textil ajándék tárgyak készítése

  Alapanyaga:
  textil

  Kiszerelése:
  egyedi

  Előállítás technológiája:
  egyedileg készülnek

  Szolgáltató:

  Kategória:
  Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar, Kereskedelem

  Bemutatkozás:
  Gyarmati Edina vagyok és több, mint 20 éve foglalkozom egyedi textil ajándékok készítésével, a varrás; hímzés és a precíz minőségi személyre-; alkalomra szóló ajándékok a védjegyem, ha valami igazán különlegesre vágysz, akkor jó helyen jársz. Nálunk egyedi készítésű termékeket; dekorációs - és ajándéktárgyakat találsz. Továbbá gyönyörű, alkalomhoz illő csokrokat, ötletes egyedi kompozíciókat készítünk örökvirágainkból, a fa termékeket is előnyben részesítjük. A termékeinket kézzel készítjük, emiatt időt vesz igénybe elkészítésük. Éppen ezért vannak készen megvásárolható alkotásaink, amiket folyamatosan töltünk fel webáruházunkba, www.egydesign.hu és vannak azok a termékek, amelyek egyedileg a te személyedhez kötöttek, így egyeztetés alapján tudunk együtt dolgozni

  Szolgáltatás neve:
  egyedi textil ajándék tárgyak készítése, kereskedelme, kurzusok, workshopok tartása

  Alapanyaga:
  textil

  Szolgáltatás múltja:
  20 év

  Előállítás technológiája:
  egyedileg készülnek
Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

TECHNOLÓGIAI TRANSZFER KÖZPONT
4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 14.

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza