Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Bíborka Bolt

photo_biborkalogo
Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

Bíborka Bolt,

 • Bemutatkozás:

  Kreatív Hobby alapanyagok kiskereskedelme Kreatív Műhely, Workshop, Gyermek kreatív foglalkozás,Terápiás kézműves foglalkozás, Nemzetközi workshop. Bíborkás, saját stílusunk van amelyet a termékeink is tükröznek. Az Üzletben a kézműves alapanyagok legnagyobb választékára törekszünk, olyan eladókkal, akik szakmai segítséget is tudnak nyújtani a vásárlóknak.Saját tervezésű és kivitelezésű dísztárgyainkat, ajándékainkat csak nálunk vásárolhatják meg. Szolgáltatásaink között szerepel egyedi megrendelés alapján termékek készítése, amiből csak egy darab készül személyre szabottan.

  Szolgáltató:

  Kategória:
  Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar, Kereskedelem, Kreatív Műhely, Workshop, Gyermek kreatív foglalkozás, tábor,Terápiás kézműves foglalkozás

  Szolgáltatás neve:
  Kreatív Hobby alapanyagok széles választéka, workshopok, kézműves műhelyek,kézműves foglalkozások, egyedi kézműves ajándéktárgyak,lakberendezési tárgyak készítése.

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

TECHNOLÓGIAI TRANSZFER KÖZPONT
4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 14.

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza