Bartos Gabriella

• Bartos Gabriella
  • 30/773-4744

Bartos Gabriella,

Pár évvel ezelőtt megismerkedtem a "zöld " gondolkodást hogyan hasznosítsuk hétköznapjainkban. Ennek köszönhetően pár textil terméket készítettem, amiben a környezetemben élők pozitív visszajelzése megerősített, hogy jó irányba haladok.

Termékeim:
    Saját készítésű, textil korong - mosható, kozmetikai korong kis tasakban, ami szinten mosható. 1 tasak tartalma 9 db korong. 3x3 variációra elosztva. 100% pamut anyagból.
    Zöldség és gyümölcs vásárlására nylon tasak helyett szügyön, 3 féle méretben.
    Köténykék különféle mintával.
    Valamint gyermek torna zsákok, kis vászon tasakok .
    Filcből egyedi apró figurákat gyerekeknek.

Termékeim egyedisége az újrahasznosítás, illetve a kevesebb hulladék termelése miatt gondolkodás teszi picit mássá.
    Fél évvel ezelőtt piciny ruhajavító műhelyt nyitottam Zöldike Foltozó néven.

Internetes elérhetőseg: a közösségi oldalon megtalálható vagyok. Ott rendeléseiket leadhatják felém és Nyíregyháza belterületén 3 napon belül házhoz szállítom.

Köszönöm megtisztelő figyelmünket!
    Tisztelettel Bartos Gabriella

Termelő:

népművészeti termékek, kézműves termékek (kerámia, cserép, hímzés, bőr, gyertya, ötvös, textil, nemez, szőttes, vesszőtermékek, fa, fém, zománc, csipke, kovácsoltvas, tojás, üveg, zsineg, kötél stb.)

Szolgáltató:

Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar