Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Dezső Gergelyné

Névjegy

Térkép
Bemutatkozás

Dezső Gergelyné,

 • Bemutatkozás:

  Hagyományos népi tevékenységek: - nemezelés - agyagozás - kosárfonás - népi játszóház Modern technikák: - pawerpol textilszobrászat - fusing (üvegrogyasztás) A szolgáltatások gyermekek és felnőttek részére egyaránt elérhető. Foglalkozások a településen vagy kihelyezett helyszínen, más településen is megvalósíthatók. Az Apagy településen működő Kézműves Műhely a maga nevében a megyében egyedülálló. Barátságos környezetben, 20-25 fős csoportok fogadására is alkalmas helyszínen, jól felszerelt eszközparkkal rendelkezik.

  Szolgáltató:

  Kategória:
  Szabadidős tevékenység

  Típusa:
  Hagyományos népi tevékenységek és modern technikák oktatása

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

TECHNOLÓGIAI TRANSZFER KÖZPONT
4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 14.

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza