Ledbenjo.hu

• Ledbenjo.hu
  • 4400 Nyíregyháza Szilvavölgy stny. 2-8. B. I/5.
  • 70/324-4655

Ledbenjo.hu,

Speciális fényforrások: Kínálatunkban vetítőizzók, infra izzók valamint jelzőizzók is megtalálhatóak, ipari és irodai világítások, villanyszerelési anyagok, kaputelefon szettek széles választéka, Szaktanácsadás. A ledbenjo.hu kínálatában a háztartásokban előforduló leggyakoribb foglalatok ledes változatán kívül megtalálhatóak még villanyszerelési anyagok,frekvenciaváltók, ipari kisülő lámpák, kaputelefonok, fénycsövek, speciális fényforrások, lakásvilágítás és az egyre népszerűbb elektromos autózás kellékei, a fai töltőállomások valamint a töltőkábelek is. Vásároljon gyorsan és egyszerűen webáruházunkból és mi a készleten lévő termékeket gyorsan eljuttatjuk Önnek!

Szolgáltató:

Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar)