Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Szabó - Fige Tímea ev.

Névjegy
 • Szabó - Fige Tímea ev.
Térkép
Bemutatkozás

Szabó - Fige Tímea ev.,

 • Bemutatkozás:

  Saját tervezésű babahordozók és hordozós ruházatok, design termékek.Kisszériás vagy egyedi méretre igényre készítet termékeinket legtöbbször személyesen vagy webshopon keresztül juttatjuk el vevőinkhez. Teljesen egyedi tervezés, innovatív megoldások és több funkcióság jellemzi minden termékünket. Mindegyik átalakítható így nem csak a baba vagy a kismama életének egy rövid szakaszában hanem akár évekig is használhatóak termékeink. Hordozóink figyelembe veszik a baba mozgásának fejlődését is nem csak a testi növekedését.

  Termelő:

  Kategória:
  Iparművészeti termékek, Ruházat

  Típusa:

  • Babahordozó (több fajta)
  • Hordozós és kismama ruházat
  • Női táskák
Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza