Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Müge Design

Névjegy
Térkép
Bemutatkozás

Müge Design,

 • Bemutatkozás:

  Célunk olyan egyedi virágkompozíciók készítése, amelyek eltérnek az átlagostól. Fő profilunk virágcsokrok, virágdobozok, illetve esküvői virágdekorációk készítése. Ezek mellet saját készítésű kopogtatók, asztaldíszek online értékesítésével is foglalkozunk, melyek webshopunkban megrendelhetőek. Az aktuális évszakot figyelembe véve, igyekszünk folyamatosan megújulni.Termékeink: ajtódíszek, asztaldíszek, száraz virágok, termések, kerámiák, fa anyagok

  Termelő:

  Kategória:
  virágkötészeti termékek: ajtódíszek, asztaldíszek

  Csomagolás:
  önzáró kartondobozba, faforgáccsal bélelve

  Szolgáltató:

  Kategória:
  Kereskedelem
Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza